رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:

به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده های شهدای بخش مرکزی بشرویه دیدار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۳۵۲۳۵۳
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: خانواده شهدا برکت انقلاب اسلامی هستند و آنچه در توان داریم در راستای حمایت و خدمت به این عزیزان به کار خواهیم بست.
به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده های شهدای بخش مرکزی بشرویه دیدار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت هفته دفاع مقدس بخشداری مرکزی به همراه بنیاد شهید و ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه با خانواده های شهید امیرقلی قربانی،شهید محمدرضا علیزاده و شهید علیرضا مرادی مقدم از شهدای بخش مرکزی دیدار و دلجویی نمودند.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:تک تک خانواده های شهیدان نشان افتخار به سینه تاریخ و بشریت دارند و قله های افتخار ملت ایران هستند.
عادل بیان نمود:امنیت و آرامش امروز را مدیون خون شهدا هستیم.
وی در ادامه خانواده شهدا را برکت انقلاب اسلامی دانست و گفت:آنچه در توان داریم در راستای حمایت و خدمت به این عزیزان به کار خواهیم بست.
گفتنی است شهید امیرقلی قربانی در تاریخ 65/2/25 در منطقه عملیاتی مهران و شهید محمدرضا علیزاده در تاریخ 65/1/23 در عملیات والفجر 8 در منطقه عملیاتی فاو و شهید علیرضا مرادی مقدم در تاریخ 62/12/7 در منطقه عملیاتی جنوب به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.