آموزش در تحرک و پویایی سازمان نقش اساسی و سازنده دارد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
کد مطلب : ۳۵۲۳۷۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: آموزش موجب تحرک و پویایی سازمان در جهت عملیاتی کردن برنامه‌ها می‌شود.
آموزش در تحرک و پویایی سازمان نقش اساسی و سازنده دارد
به گزارش «ایثار»، جلسه شورای اداری بنیاد استان مازندران با حضور معاونین و روسای ادارات حوزه ریاست برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در این جلسه موضوعات و مباحث عنوان شده در همایش مدیران بنیاد که در مجتمع ایثار کردان کرج برگزار شد را به صورت تخصصی در حوزه‌های مختلف تشریح و بر عملیاتی کردن برنامه‌ها و تحقق راهبردها در بنیاد مازندران تأکید کرد.
وی افزود: با همفکری، وفاق و همدلی، خرد جمعی، دور اندیشی، تصمیمات منطقی و کارآمد در راستای سیاست‌های سازمان حرکت کنیم تا با بهره‌وری بالا از حداقل‌ها استفاده مطلوب کنیم. برای رسیدن به اهداف باید تعامل بنیاد با دستگاه‌ها را بیشتر کرده و از ظرفیت‌های آنان برای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، مسکن ایثارگران و درمان نهایت بهره‌برداری را ببریم و این مهم در سایه تلاش و ارتباط متقابل تحقق می‌یابد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: یکی از اولویت‌های ما در زمینه خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تقویت حس اعتمادسازی در بین همکاران است چرا که این امر موجب ایجاد رضایت شغلی و بستر مناسب برای پیشرفت سازمان مهیا می‌شود.
وی با اشاره به نقش مهم آموزش در ارتقای فعالیت‌ها، گفت: آموزش موجب تحرک و پویایی در امور می‌شود و به سازماندهی سازمان در جهت عملی کردن برنامه‌ها کمک شایانی خواهد کرد.
مظلومی بر بررسی اجمالی از کل بودجه‌ها، تدبیر و برنامه‌ریزی در امور محوله، بالا بردن قدرت پیگیری‌ها در تمامی حوزه‌ها، برخورد خوب و دوستانه با همکاران، تواضع در مقابل جامعه ایثارگری، صرفه جویی در امور، رعایت ضوابط و قوانین در انجام کار، پیگیری تفاهم نامه‌ها در ابعاد مختلف و بهینه‌سازی خدمات تأکید کرد.
انتهای پیام/