فرمانده سپاه مراغه:

هشت سال دفاع مقدس جلوه‌های ارزشی و دینی را متبلور کرد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳
کد مطلب : ۳۵۲۴۴۰
فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش فرهنگ ایثار و جهاد در تبیین آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس عالی‌ترین جلوه‌های ارزشی و دینی را در جامعه اسلامی متبلور کرده است.
هشت سال دفاع مقدس جلوه‌های ارزشی و دینی را متبلور کرد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در مراسم افتتاح نمایشگاه ایثار و شهادت به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراغه افزود: دفاع مقدس به‌عنوان رویدادی کم‌نظیر و تاریخی، انقلاب اسلامی را به عاشورای امام حسین (ع) گره‌زده است.
وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و ایثارگری‌های ملت بزرگ ایران اسلامی در برابر هجمه‌های شرق و غرب در هشت سال دفاع از میهن اسلامی است.
وی اضافه کرد: تعرض رژیم بعثی به میهن اسلامی که با حمایت‌های بی‌دریغ شرق و غرب و کشورهای عربی منطقه همراه بود، با حضور جوانان برومند و ملت همیشه درصحنه کشورمان در هشت سال دفاع مقدس شکست خورد.
رشیدی گفت: دنیا به حقانیت ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس پی برده و مردمان این مرزوبوم را به‌عنوان ملتی آزاده در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های خود به اثبات رسانید.
وی افزود: با هدایت‌های امام راحل، هشت سال جنگ تحمیلی به دفاع مقدسی تبدیل شد که‌برگ زرینی در تاریخ این مرزوبوم بوده است و عالی‌ترین جلوه‌های ارزشی و دینی را در جامعه اسلامی متبلور کرده است.
وی اضافه کرد: امروز نیز به برکت شجاعت و ایثارگری‌های رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و جهان روزافزون‌تر شده است.
گفتنی است، این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته در محل بوستان یادگاران در قالب پنج غرفه برپاشده است.
انتهای پیام/