شهدا اسناد انقلاب و چراغ‌های فروزان اسلام هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۷
کد مطلب : ۳۵۲۴۸۳
سرپرست اداره کل بنیاد اصفهان شهدا را اسناد انقلاب و چراغ‌های فروزان اسلام دانست و گفت: شهدا راه امر به معروف و نهی از منکر، راه مبارزه با طاغوت و راه اسلام ناب محمدی (ص) را به ما نشان دادند.
شهدا اسناد انقلاب و چراغ‌های فروزان اسلام هستند
به گزارش «ایثار»، مسعود احمدی‌نیا در طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم، در دیدار با خانواده سردار شهید «حسن غازی» با بیان اینکه شهدا نشانه راه هستند که ما مسیر را گم نکنیم، گفت: حفظ و یاد آن‌ها کمتر از شهادت نیست.
وی شهدا را اسناد انقلاب و چراغ‌های فروزان اسلام دانست و گفت: شهدا راه امر به معروف و نهی از منکر، راه مبارزه با طاغوت و راه اسلام ناب محمدی (ص) را به ما نشان دادند.
احمدی‌نیا ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس بعنوان یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ کشور و اوج تبلور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرز و بوم و سالروز پاسداری از ارزش‌ها در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
سرپرست اداره کل بنیاد اصفهان با بیان اینکه ما در مقابل خانواده شهدا بسیار احساس کوچکی می‌کنیم، گفت: امیدواریم که خداوند متعال به ما توفیقی عنایت کند تا بتوانیم حافظ دستاوردهای شهدا برای جامعه، اسلام و انقلاب باشیم.
انتهای پیام/