در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس،

تجدید پیمان مسئولین با آرمانهای والای شهدا در شهرستان فردوس

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۳۵۲۵۹۶
کاظم دوزنده رئیس بنیاد فردوس گفت: تكريم و تعظيم شهيدان و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت، وظیفه‌ای ارزشمند و متعالی است.
تجدید پیمان مسئولین با آرمانهای والای شهدا در شهرستان فردوس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ،مسئولین ادارات و نهاد های شهرستان فردوس ضمن ادای احترام به ساحت مقدس شهدا و قرائت فاتحه،  بار دیگر با آرمان‌های والای شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند .
کاظم دوزنده ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا بیان نمود: شهدای انقلاب اسلامی با نثار خون خویش در پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی و دفاع از کیان جامعه؛ سرافرازی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.بی‌تردید ملت‌های مسلمان تنها با مدد فرهنگ والای ایثار و شهادت می‌توانند در برابر قدرت‌های استکباری قد عَلَم نمایند. چنانکه شهدا، آزادگان و جانبازان والامقام با تأسی از فرهنگ والای ایثار و شهادت زمینه استقلال، عزت و اقتدار ایران را در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس فراهم کردند. وی افزود :تكريم و تعظيم شهيدان و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت، وظیفه‌ای ارزشمند و متعالی است که ملت شریف ایران با حضوردر گلزار مطهر شهدا و برگزاری مراسم  به پاس فداکاری، رشادت و جانفشانی آن انسان‌های پاک سرشت، با آرمانهای والای آنها تجدید پیمان می کنند.
 گفتنی است شهرستان  فردوس در 200 کیلومتری مرکز استان واقع شده و دارای 200 شهید، 12 آزاده و 400 جانباز میباشد که تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.