رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:

به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده های شهدای بشرویه دیدار شد

تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۴
کد مطلب : ۳۵۲۶۳۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: تکریم از خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان است و حضور در جمع آنان و زنده نگه داشتن یاد شهدای عزیز باعث افتخار ماست.
به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده های شهدای بشرویه دیدار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار،فرماندهی سپاه،فرماندهی نیروی انتظامی و خادمین خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید بشرویه با خانواده های شهید رضا ایمانی،شهید محمدعلی سلطان زاده و شهید رضا طاووسی دیدار و دلجویی نمودند.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه در این دیدارها گفت:هفته دفاع مقدس یادآور این نکته برای امت اسلامی است که هر وقت با اتحاد و انسجام در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی قرار گرفتیم ،موفقیت مان تضمین شده است.
عادل اظهار داشت:تکریم از خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان است و حضور در جمع آنان و زنده نگه داشتن یاد شهدای عزیز باعث افتخار ماست.
وی در ادامه افزود:همه ما موظف هستیم ضمن دیدار از خانواده های معزز شهدا و جانبازان به عنوان خادمان این عزیزان با تمام توان به ایشان خدمت کنیم.
گفتنی است شهید محمدعلی سلطان زاده در تاریخ 65/11/6 در عملیات کربلای 5 در منطقه عملیاتی شلمچه،شهید رضا ایمانی در تاریخ 63/6/17 در منطقه عملیاتی کردستان و شهید رضا طاووسی در تاریخ 62/1/30 در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.