حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد :

دیدار با خانواده معظم شهیدان والامقام خالداری و شاهین فر به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۴
کد مطلب : ۳۵۲۷۲۰
دکتر نجمی پور امام جمعه  شهرستان سربیشه گفت : امروز امنیت و آرامش و اقتدار ما مرهون خون پاک شهیدان می باشد.
دیدار با  خانواده معظم شهیدان والامقام خالداری و شاهین فر به مناسبت هفته دفاع مقدس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در چهارمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس و در راستای طرح سپاس و تکریم از خانواده های معظم شهدا ، امام جمعه ، معاون فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان با خانواده معظم شهیدان غلامرضا خالداری و علی شاهین فر در شهر سربیشه دیدار  نمودند.
 حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی و عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مسئولین در برنامه دیدار خانواده های معزز شاهد و ایثارگر ،خلاصه ای از زندگی نامه شهیدان غلامرضا خالداری و علی شاهین فر را قرائت نمود.
 دکتر نجمی پور امام جمعه  شهرستان سربیشه در این دیدارها بیان داشت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اسوه های صبر و استقامت هستند و امروز امنیت و آرامش و اقتدار ما مرهون خون پاک شهیدان می باشد که بدون هیچ چشم داشتی جان خویش را فدای این کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند و اگر امروز انقلاب ما پیشرفتی و سربلندی دارد به برکت وجود خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است و ما محتاج دعای خیر خانواده های معظم شهدا هستیم.
در پایان این دیدار، وضعیت سلامتی والدین معظم شاهد به همت دکتر بیازی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پایش گردید .
شهید غلامرضا خالداری 17  بهمن 1359 در جبهه آبادان بر اثر اصابت ترکش و شهید علی شاهین فر 15 فروردین 1365 در بندر فاو عراق بر اثر اصابت راکت دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت رسیدند.
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.