وظیفه نخبگان شاهد و ایثارگر، رساندن پیام شهداست

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۲
کد مطلب : ۳۵۲۷۲۲
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری در نشست صمصیمی با نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: وظیفه اصلی نخبگان شاهد و ایثارگر رساندن پیام شهداست.
وظیفه نخبگان شاهد و ایثارگر، رساندن پیام شهداست
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نشست صمصیمی با نخبگان دختر شاهد و ایثارگر و مدیرکل امور بانوان استانداری در سالن شهید مردانی استانداری چهارمحال و بختیاری، گفت: وظیفه اصلی نخبگان شاهد و ایثارگر رساندن پیام شهداست.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری در این نشست با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس، گفت: مردم ایران جانانه در دوران دفاع مقدس ایستادند و باعث سربلندی کشور شدند. هشت سال دفاع مقدس علی‌رغم مسائل و مشکلاتش دستاوردهای فراوانی داشت که آبروی کشور و نظام حفظ و تمام تهاجمات به سمت کشور خنثی شد.
نجفی افزود: نهادینه شدن فرهنگ دفاع مقدس باعث شد تا مردم با وجود مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات در مقابل آنها ایستادگی و مقاومت کنند که این ارمغان شهدا و ایثارگران برای ما بود.
وی با خطاب قراردادن نخبگان شاهد و ایثارگر تاکید کرد: وظیفه شما از عامه مردم به مراتب بیشتر است لذا به پاسداشت خون شهدا و ایثارگری ایثارگران شما باید به عنوان الگوهایی از ایثار و شهادت باشید و این الگوگذاری را به عینه در جامعه به نمایش بگذارید.
مدیرکل بنیاد استان با اشاره به اینکه تعداد 114 نخبه شاهد و ایثارگری در زمینه‌های مختلف در استان وجود دارد خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی نخبگان شاهد و ایثارگر رساندن پیام شهداست.
انتهای پیام/