پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان ایثارگر در قم راه اندازی شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۳
کد مطلب : ۳۵۲۷۲۵
 معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر کنکور سراسری سال 1399 در قم راه‌اندازی شد.
پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان ایثارگر در قم راه اندازی شد
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام غلامرضا ناظمی با بیان اینکه پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر کنکور سراسری سال 1399 در قم  راه‌اندازی شد، گفت: این پایگاه به همت بنیاد شهید وامور ایثارگران و با دعوت از مشاوران برتر استان قم در مرکز مشاوره پیوند راه‌اندازی شده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: زمان فعالیت این پایگاه از دوم مهرماه تا پنجم مهرماه تعیین شده و البته این زمان تا پایان مهلت انتخاب رشته قابل تمدید است. فعالیت این مرکز صبح‌ها ویژه فرزندان دختر شاهد و ایثارگر از ساعت 8 الی 12 ظهر و عصرها ویژه پسران از ساعت 14 الی ۲۰ است.
حجت الاسلام ناظمی خاطرنشان کرد: نحوه اطلاع‌رسانی و شرکت داوطلبان در این مرکز از طریق ارسال پیامک و اطلاع رسانی در مناطق و اداره کل صورت گرفته است.
وی گفت: دراین مدت برای 200 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دارای فرزند محصل در مقطع سوم دبیرستان پیامک ارسال شده است. به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی داوطلبان قبل از حضور با پایگاه تماس گرفته و زمان حضور را هماهنگ می‌کنند.
انتهای پیام/