کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان ایثارگر در قم راه اندازی شد

3 مهر 1399 ساعت 21:13

 معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر کنکور سراسری سال 1399 در قم راه‌اندازی شد.


به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام غلامرضا ناظمی با بیان اینکه پایگاه تخصصی انتخاب رشته ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر کنکور سراسری سال 1399 در قم  راه‌اندازی شد، گفت: این پایگاه به همت بنیاد شهید وامور ایثارگران و با دعوت از مشاوران برتر استان قم در مرکز مشاوره پیوند راه‌اندازی شده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: زمان فعالیت این پایگاه از دوم مهرماه تا پنجم مهرماه تعیین شده و البته این زمان تا پایان مهلت انتخاب رشته قابل تمدید است. فعالیت این مرکز صبح‌ها ویژه فرزندان دختر شاهد و ایثارگر از ساعت 8 الی 12 ظهر و عصرها ویژه پسران از ساعت 14 الی ۲۰ است.
حجت الاسلام ناظمی خاطرنشان کرد: نحوه اطلاع‌رسانی و شرکت داوطلبان در این مرکز از طریق ارسال پیامک و اطلاع رسانی در مناطق و اداره کل صورت گرفته است.
وی گفت: دراین مدت برای 200 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دارای فرزند محصل در مقطع سوم دبیرستان پیامک ارسال شده است. به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی داوطلبان قبل از حضور با پایگاه تماس گرفته و زمان حضور را هماهنگ می‌کنند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 352725

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/352725/پایگاه-تخصصی-انتخاب-رشته-ویژه-داوطلبان-ایثارگر-قم-راه-اندازی

ايثار
  http://www.isaar.ir