کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا در اولویت قرار گیرد

3 مهر 1399 ساعت 21:24

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مهمترین رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان است.


به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی در دیدار با مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته دفاع‌مقدس گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی‌ست که نصیب مسئولان از جمله کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است.
وی خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مهمترین رسالت بنیاد  و مسئولان دانست و بیان داشت: بنده در طول دوران خدمتم همواره ارتباط صمیمی و نزدیکی با خانواده‌های مکرم شهدا بویژه  فرزندان بزرگوار آن عزیزان داشته و یقیناً این امر مهم در استان کردستان  نیز دنبال می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اهمیت خدمت‌رسانی همه‌جانبه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ابراز داشت: باید از لحاظ عاطفی و مشاوره‌های حقوقی، درسی و معنوی هم همواره حامی این عزیزان باشید.
وی تصریح کرد: باید با کمک‌رسانی فکری و حمایت از این گنجینه‌های انقلاب، در راستای خدمتگزاری بیشتر به این عزیزان گام برداریم.
حجت‌الاسلام پورذهبی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را یک وظیفه دانست و گفت: بنده هر بار که با خانواده‌های گرانقدار شهدا دیدار داشته‌ام، ضمن برداشت معنوی، مایه قوت قلبم شده است.
رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان نیز در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته دفاع مقدس گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان را وظیفه و افتخار دانسته و بنده و همکارانم در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
وی با بیان اینکه استان کردستان بیش از 5 هزار و 400 شهید تقدیم انقلاب کرده است، گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن تک تک ما دارند چرا که قدرت، عزت، دین، آبرو، استقلال، پیشرفت و اقتدار کنونی کشور مرهون خون پاک این عزیزان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با بیان اینکه برای حفظ اقتدار نظام باید روحیه ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود، تصریح کرد: دیدار، تکریم و تجلیل خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکی از سیاست‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و باید همه مسئولان به این امر مهم همت گمارده و ما را در این مسیر همراهی کنند.
نجفی به ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در سال‌ گذشته و ابتدای امسال در راستای تکریم و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و برنامه‌های پیش‌رو در استان کردستان پرداخت.
 انتهای پیام/


کد مطلب: 352727

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/352727/خدمت-رسانی-خانواده-های-معظم-شهدا-اولویت-قرار-گیرد

ايثار
  http://www.isaar.ir