کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خانواده‌های معظم شهدا مظهر فرهنگ ایثار و شهادت هستند

3 مهر 1399 ساعت 20:27

مدیرکل بنیاد استان گیلان، خانواده‌های شهدا را مظهر فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.


به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده های شهیدان والامقام «محمد رفیع‌زاده» و «سید جعفر حجتی» در شهرستان رشت که  همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا شیوه مسئولان نظام است و این امر را وظیفه دینی، عرفی و ملی خود می دانیم.
پاکاری، هدف از دیدار با خانوده‌های شهدا را یاد گرفتن درس ایثار و فداکاری دانست و افزود: امیدواریم در روزهایی که وظیفه خدمت رسانی به مردم را داریم از شما و فرزندان عزیزتان روحیه بگیریم؛ هر چند که تلاش و خدمت ما ذره ای در مقابل فداکاری و از خودگذشتگی شماست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه شهدا از جان عزیزشان برای اسلام، انقلاب و مردم گذشتند، بر ضرورت یادآوری این رشادت‌ها و از خود گذشتگی به نسل جوان تاکید کرد و گفت: باید به نسل جوان یادآوری کرد که در آن روزهای سخت، شهدای عزیزمان برای سربلندی مملکت و حفظ ارزش‌ها از خود گذشتند و این آرامش و امنیت مرهون آن رشادت ها است.
پاکاری، خانواده‌های شهدا را مظهر فرهنگ ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
وی شهدا را پرورش یافته مادران و پدران با ایمان و مخلص و انقلابی و ولایی دانست و گفت: کشوری که فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی داشته باشد، به طور قطع هیچ دشمنی نمی‌تواند در آن نفوذ کند.
 انتهای پیام/
 


کد مطلب: 352730

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/352730/خانواده-های-معظم-شهدا-مظهر-فرهنگ-ایثار-شهادت-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir