در هفته دفاع مقدس:

گلزار مطهر شهدای شهرستان بشرویه گلباران شد

تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۱
کد مطلب : ۳۵۲۷۴۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در گرو زنده نگه داشتن نام و یاد و خاطره شهداست.
گلزار مطهر شهدای شهرستان بشرویه گلباران شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت هفته دفاع مقدس قبور مطهر شهدای بشرویه با حضور مسئولین،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و خادمین خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید گلباران شد.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس راه و مسیر شهدا را امتداد مکتب و قیام عاشورای حسینی در عصر حاضر برشمرد
عادل افزود:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در گرو زنده نگه داشتن نام و یاد و خاطره شهداست.فرهنگی که نشات گرفته از مکتب عاشوراست.زنده نگه داشتن این مکتب و این فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان دین و انقلاب را در بین آحاد مردم تقویت خواهد کرد.
در پایان این مراسم معنوی حاضران با قرائت فاتحه و صلوات بر ارواح پاک شهدا و امام شهدا،نام و یاد شهدای والامقام را گرامی داشتند و با نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند. 
گقتنی است شهرستان بشرویه در 300 کیلومتری بیرجند واقع شده 154 شهید بیش از 320 جانباز و 23 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.