به مناسبن هفته دفاع مقدس:

یادوراه شهدای آبروی محله در شهر ارسک برگزار شد

تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳
کد مطلب : ۳۵۲۸۳۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
یادوراه شهدای آبروی محله در شهر ارسک برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،یادواره شهدای آبروی محله،به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مردم شهیدپرور ارسک،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،مسئولین و خادمین خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید بشرویه،در شهر ارسک برگزار گردید.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه در حاشیه این مراسم گفت:آسایش و امنیت حاکم در جامعه اسلامی مدیون خون پاک شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
عادل با بیان اینکه شهدا،آبروی محله،شهر،استان و کشور محسوب می شوند تاکید کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
وی افزود:هدف از برگزاری یادواره های شهدای آبروی محله قدردانی از خانواده های شهدا،ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و معرفی شهدا به نسل جوان است.
مداحی،سخنرانی و اجرای گروه سرود از دیگر برنامه های این یادواره بود.
گفتنی است شهرستان بشرویه در 300 کیلومتری بیرجند واقع شده،154 شهید،بیش از 320 جانباز و 23 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.