نشست آموزشی توجیهی روسای بنیادهای تابعه استان مازندران برگزار شد

تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۳۵۲۹۸۶
نشست آموزشی توجیهی معاونین و روسای بنیادهای تابعه استان مازندران با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مرکز فرهنگی، ورزشی ایثار استان در ساری برگزار شد.
نشست آموزشی توجیهی روسای بنیادهای تابعه استان مازندران برگزار شد
به «گزارش»، هدایت مظلومی در نشست آموزشی توجیهی معاونان و روسای بنیادهای تابعه استان مازندران که در ساری برگزار شد، گزارش مبسوطی از همایش مدیران کل بنیاد را در حوزه معاونت‌ها و سایر بخش‌های خدماتی در بنیاد بیان کرد.
مظلومی موضوعات مطرح شده در همایش مدیران بنیاد کشور توسط مهندس اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران را به صورت تخصصی بعنوان سرلوحه و شالوده کار سازمانی به آگاهی و اطلاع روسای بنیادهای تابعه رساند.
مدیرکل بنیاد مازندران در بخش نخست مطالب در رابطه با رصد کردن تفاهم‌نامه اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر و لزوم جدیت در اجرا با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط، پیگیری کمیته مسکن ایثارگران، تدبیر و برنامه‌ریزی در تمامی امور سازمانی، ارتباط و تعامل با ادارات، تشکیل بانک اطلاعات ایثارگران و بررسی وضعیت آنان، بیمه ایثارگران و رایزنی با بیمه دی و جدی گرفتن موضوع آموزش توضیحاتی را ارائه کرد.
وی همچنین در خصوص برنامه‌های آتی این نهاد در ارتباط با بهبود روند خدمات و مشارکت همه‌جانبه در کار برای رفع چالش‌ها و موانع مطالبی را عنوان کرد.
در این نشست آموزشی توجیهی، روسای بنیادهای تابعه نقطه نظرات و مسائل خود را در بخش جامعه ایثارگری مطرح کردند که مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به سؤالات آنان در راستای قوانین و در قالب بخش‌های مختلف خدمت رسانی پاسخ دادند.
انتهای پیام/