با حضور خانواده شهدا و ایثارگران:

تجلیل از 190 رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس شهرستان درمیان

تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۳۵۳۰۵۲
با حضور خانواده شهدا و ایثارگران از 190 رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس شهرستان درمیان تجلیل شد.
تجلیل از 190 رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس شهرستان درمیان
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، مراسم تجلیل از 190 رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس شهرستان درمیان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، با حضور مسئولین شهرستان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران و رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در مسجد محمد رسول الله اسدیه برگزار شد.
فرماندار درمیان در این مراسم دوران دفاع مقدس را با آن وحدت مثال زدنی بین امت و رهبری و همچنین نهادینه کردن روحیه کار و تلاش جهادی را الگویی برای همه عرصه ها و دوران های حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب دانست.
حسینعلی بخشی افزود:عزت،کسب توانمندیها و پیشرفت در همه ی امور که امروزه شاهد آن هستیم به برکت خون شهداست و ما مدیون فداکاریها و جانفشانی های شهدا و رزمندگان گرانقدر هستیم.
حجت الاسلام خزاعی امام جمعه اسدیه نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد:جنگ تحمیلی را آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام برای از بین بردن انقلاب شکوهمند اسلامی علیه مردم ایران آغاز کردند اما این جنگ تحمیلی به تعبیر امام خمینی (ره) باعث شعله ور شدن انقلاب و روحیه انقلابی گری و کار جهادی در ایران شد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: به حول قوه الهی و به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و  خون مطهر شهدا امروزه کشور ما در زمینه دفاعی از جمله کشورهای قدرتمند جهان است و امروزه همه مسئولین باید با خدمت بی منت، شبانه روزی و حضور در بین مردم زمینه کاهش مشکلات و رسیدگی به امور مردم که بسیار مهم است را فراهم کنند.
درپایان این مراسم از رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس شهرستان با اهدای لوح سپاس تجلیل شده و  فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بصورت زنده برای حاضرین پخش شد.