رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:

شهدا را سرلوحه کار خود کنیم و راهشان را ادامه دهیم

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۴
کد مطلب : ۳۵۳۰۵۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: همه ما نسبت به خون شهدا در هر پست و مقامی که هستیم وظیفه داریم و باید تلاش کنیم گره گشای مشکلات مردم باشیم.
شهدا را سرلوحه کار خود کنیم و راهشان را ادامه دهیم
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،در ششمین روز از هفته دفاع مقدس امام جمعه و بخشدار ارسک،فرماندهی سپاه و خادمین خانواده شهدا ایثارگران در بنیاد شهید بشرویه با خانواده های شهید حسین مهری،شهید محمدحسین توکلی و شهید جواد اسدی از شهدای بخش ارسک دیدار و دلجویی کردند.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:همه ما نسبت به خون شهدا در هر پست و مقامی که هستیم وظیفه داریم و باید تلاش کنیم گره گشای مشکلات مردم باشیم.
عادل افزود:ما باید قدردان خون شهدا باشیم .امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
وی در ادامه تصریح کرد:امنیت آرامش کشور عزیزمان مرهون جانفشانی عزیزانی است که به خاطر ایمان و دفاع از مرزها،آب و خاک کشورمان جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند و رشادت به خرج دادند تا ما بتوانیم در آرامش و آسایش باشیم.
گفتنی است شهید حسین مهری در تاریخ 65/10/25 در عملیات کربلای 5 در منطقه عملیاتی شلمچه و شهید محمدحسین توکلی در تاریخ 69/7/14 و شهید جواد اسدی 62/4/31 در منطقه عملیاتی مهران به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.