انسجام درون سازمانی نقش مهمی در خدمت‌رسانی به ایثارگران دارد

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : ۳۵۳۱۶۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: انسجام، همکاری، همفکری، وفاق، صداقت و خوشرویی نقش مهمی در خدمت‌رسانی مطلوب به ایثارگران دارد.
انسجام درون سازمانی نقش مهمی در خدمت‌رسانی به ایثارگران دارد
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی شنبه پنجم مهر در نشست صمیمی با کارکنان حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس، گفت:  حوزه تعاون و امور اجتماعی جزو گسترده‌ترین بخش‌های این نهاد محسوب می‌شود که بیشترین کار خدمات‌دهی به جامعه شاهد و ایثارگر را بر عهده دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با قدردانی از زحمات فعالان این بخش، تأکید کرد: اشتغال، مسکن، درمان، طرح سپاس، دیدار، تجلیل و تکریم، تسهیلات رفاهی و مسائل حقوقی با رعایت حق‌الناس و به صورت جدی انجام شوند تا نتیجه خوبی به دست آید.
وی ضمن بیان اینکه تلاش مضاعف به روند فعالیت‌های بهتر سرعت می‌بخشد، افزود: در رویکر جدید دو مقوله اشتغال و مسکن با انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی که بین این نهاد و استانداری‌ها به امضای مهندس سعید اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌رسد، بی‌تردید بخش قابل توجهی از مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان رفع می‌شود.
ناوکی فرهنگ و ارزش‌های جهادی را برخاسته از اندیشه‌ها، باورهای مذهبی و انقلابی دانست و ادامه داد: اگر همچون ایثارگران در دوران دفاع مقدس، با تفکر جهادی خدمت کنیم، فعالیت‌ها به موقع و مفید خواهد بود و خللی در پیشرفت اهداف این نهاد به وجود نمی‌آید.
وی با اشاره به اینکه انسجام درون سازمانی نقش مهمی در خدمت‌رسانی به ایثارگران دارد، گفت: با جلب رضایت خداوند متعال و مجموعه شاهد و ایثارگر نواقص برطرف خواهد شد و فعالیت‌ها بهتر و بیشتر ارائه می‌شوند و ما نیز در نهایت وجدانی آرام و بی‌دغدغه خواهیم داشت.
انتهای پیام/