راه شهدا و یادگارهای دفاع مقدس باید ادامه یابد

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۳۵۳۱۶۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی بابیان اینکه ما باید ادامه‌دهنده راه شهدا و یادگارهای دفاع مقدس باشیم، گفت: تمام تلاش خود را در راستای تجلیل از بزرگان عرصه دفاع مقدس انجام می‌دهیم.
راه شهدا و یادگارهای دفاع مقدس باید ادامه یابد
 به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی ضمن دعوت از تعدادی از خانواده‌های شهدا با حضور در برنامه صداوسیمای خراسان شمالی بابیان اینکه ما باید ادامه‌دهنده راه شهدا و یادگارهای دفاع مقدس باشیم، گفت: تمام تلاش خود را در راستای تجلیل از بزرگان عرصه دفاع مقدس انجام می‌دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: تقدیر از خانواده‌های شهدا، اجرای برنامه‌های دفاع مقدس در دهستان‌ها و روستاها و تقسیم‌بندی دیدار با خانواده‌های شهدا بین مسئولان استانی، ازجمله برنامه‌هایی است که امسال به آن تأکید شده است.
حسینی بابیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید با اعتقاد قلبی و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها انجام شود، از همه دستگاه‌های اجرایی خواست تا در راستای آرمان‌های انقلاب به توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک کنند.
وی با اشاره به حماسه‌ها و رشادت‌های ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس، تبیین آن فداکاری‌ها را گامی مؤثر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و بابیان این حقیقت که گفتمان جهاد و شهادت تنها راه برون‌رفت از مشکلات و مسائل کشور است، گفت: تمسّک به آرمان بلند شهیدان و تلاش در راستای ادامه دادن راه متعالی ایشان اقدامی استراتژیک در مقابله با هجمه‌های گسترده دشمنان در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی است.
انتهای پیام/