دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان مرکز توانبخشی بقیةالله(عج)

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۳
کد مطلب : ۳۵۳۲۲۲
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز شنبه ۵ مهر ضمن بازدید از مرکز توانبخشی بقیةالله(عج) با جانبازان حاضر در این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان مرکز توانبخشی بقیةالله(عج)
به گزارش «ایثار» مهندس سعید اوحدی در دیدار با جانبازان قطع نخاعی مرکز جامع فرهنگی ورزشی آسایشگاه توانبخشی بقیةالله(عج) ضمن اظهار خشنودی از حضور در جمع جانبازان گفت: عزتی که خداوند به شما عنایت کرده، باعث شده که با وجود مشکلات موجود، با صلابت و اقتدار در آستانه چهلمین سال دفاع مقدس بر آرمان‌های انقلاب اسلامی استوار باشید.
وی در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت برطرف کردن مشکلات جانبازان افزود: اگر ما قدر شما را بدانیم مشکلات حل خواهد شد و راه‌های بسته به یاری پروردگاری که شما از بنده‌های عزیزش هستید، گشوده خواهد شد.
معاون رییس جمهور در ادامه خطاب به جانبازان این مرکز تأکید کرد: در مورد مشکلاتی که پیرامون مسائل ورزشی جانبازان عزیزمان وجود دارد وظیفه داریم هر چه نیاز شماست را پیگیری و در حد توان فراهم کنیم و ان‌شاءالله تمام موانع را با کمک خود شما از سر راه بر خواهیم داشت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار صمیمی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات جانبازان مرکز توانبخشی بقیةالله قرار گرفت و دستوراتی صادر کرد.
انتهای پیام/