کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان مرکز توانبخشی بقیةالله(عج)

6 مهر 1399 ساعت 11:33

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز شنبه ۵ مهر ضمن بازدید از مرکز توانبخشی بقیةالله(عج) با جانبازان حاضر در این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش «ایثار» مهندس سعید اوحدی در دیدار با جانبازان قطع نخاعی مرکز جامع فرهنگی ورزشی آسایشگاه توانبخشی بقیةالله(عج) ضمن اظهار خشنودی از حضور در جمع جانبازان گفت: عزتی که خداوند به شما عنایت کرده، باعث شده که با وجود مشکلات موجود، با صلابت و اقتدار در آستانه چهلمین سال دفاع مقدس بر آرمان‌های انقلاب اسلامی استوار باشید.
وی در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت برطرف کردن مشکلات جانبازان افزود: اگر ما قدر شما را بدانیم مشکلات حل خواهد شد و راه‌های بسته به یاری پروردگاری که شما از بنده‌های عزیزش هستید، گشوده خواهد شد.
معاون رییس جمهور در ادامه خطاب به جانبازان این مرکز تأکید کرد: در مورد مشکلاتی که پیرامون مسائل ورزشی جانبازان عزیزمان وجود دارد وظیفه داریم هر چه نیاز شماست را پیگیری و در حد توان فراهم کنیم و ان‌شاءالله تمام موانع را با کمک خود شما از سر راه بر خواهیم داشت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار صمیمی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات جانبازان مرکز توانبخشی بقیةالله قرار گرفت و دستوراتی صادر کرد.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 353222

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/353222/دیدار-رییس-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-جانبازان-مرکز-توانبخشی-بقیةالله-عج

ايثار
  http://www.isaar.ir