خدمت به ایثارگران وظیفه‌ای ملی و عقیدتی است

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : ۳۵۳۲۲۸
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خدمت به ایثارگران یک وظیفه ملی و عقیدتی و ایمانی است و همانگونه که ایثارگران معزز در فکر ما دارای اولویت هستند در عمل نیز اینگونه است.
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر در نشستی با حضور  رییس بانک ملی استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بابیان اینکه همه ما مدیون خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم، گفت: همه باید با روحیه جهادی در راستای حل مشکلات جامعه ایثارگری در چارچوب قانون تلاش مضاعف داشته باشیم.
وی در خصوص افزایش تسهیلات بانکی برای پروژه 264 واحدی مسکن ایثارگران گفت: یکی از مشکلات جامعه ایثارگری بحث تأمین مسکن است که با توجه به شرایط کنونی باید با مشارکت و همدلی سایر دستگاه‌های ذی‌ربط و افزایش تسهیلات بانکی این مشکل را برطرف کنیم.
مدیرکل بنیاد استان مرکزی با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه 264 واحدی مسکن ایثارگران گفت: با توجه به وجود مشکلات فراوان در این حوزه تمام  تلاش خود را می‌کنیم که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان و با تأسی به منویات رهبر معظم انقلاب گام برداریم.
انصاری‌فر گفت: خدمت به ایثارگران یک وظیفه ملی و عقیدتی و ایمانی است و همانگونه که ایثارگران معزز در فکر ما دارای اولویت هستند در عمل نیز اینگونه است.
وی دعای خیر و پربرکت خانواده‌های شهدا را نیز ضامن سعادت جامعه اسلامی برشمرد و گفت: رسیدگی و ارج نهادن به خانواده‌های شهدا افتخار و عزت ابدی است.
پروژه سفیر توسط بنياد شهيد و امور ایثارگران استان مرکزی برای ایثارگران معزز در زمینی به مساحت حدود 10 هزار مترمربع در قالب 4 بلوك 14 طبقه به تعداد 264 واحد ساختمانی و با پیشرفت 85 درصدی در حال انجام است که برای تکمیل آن نیاز به اعتبار بیشتری است.
انتهای پیام/