خانواده های شهدای مدافع حرم سرمایه‌های معنوی کشور هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۳۵۳۲۴۷
مدیرکل بنیاد استان گیلان خانواده های شهدای مدافع حرم را مایه افتخار جامعه و سرمایه‌های معنوی کشور دانست و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از ارزش هایی است که همیشه از جایگاه والایی برخوردار است و امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
خانواده های شهدای مدافع حرم سرمایه‌های معنوی کشور هستند
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده‌های شهیدان «امیررضا علیزاده» و «رحیم احمدزاده»، با اشاره به اینکه شهدا از جان و مال خود گذشتند تا اسلام ناب حفظ شود، گفت: امروز اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه ایثار و از خودگذشتگی شهدای والامقام است.
وی افزود: هرچه داریم از رشادت و پایمردی مردان بزرگی است که با فداکاری و اخلاص، جان خویش را نثار آرامش و امنیت ایران اسلامی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان شهدا را سند افتخار و عزت ایران در عصر حاضر دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس شهدا عزتمندانه از کشور و نظام دفاع کردند و امروز مدافعان حرم این راه را ادامه می‌دهند.
پاکاری انتخاب شهدای مدافع حرم را زیباترین انتخاب در زندگی خواند و خاطرنشان کرد: به حرمت خون شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدافع حرم استکبار جهانی روز به روز ذلیل‌تر و خوارتر می‌شود.
وی خانواده های شهدای مدافع حرم را مایه افتخار جامعه و سرمایه‌های معنوی کشور دانست و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از ارزش هایی است که همیشه از جایگاه والایی برخوردار است و امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
انتهای پیام/