نقش مادران شهدا در حماسه‌های دفاع مقدس کم‌نظیر است

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۳۵۳۳۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در دیدار با مادر معظم شهید «منصور سوریان»، گفت: نقش مادران شهدا در حماسه‌های دفاع مقدس کم‌نظیر است.
نقش مادران شهدا در حماسه‌های دفاع مقدس کم‌نظیر است
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز یکشنبه در دیدار با مادر معظم شهید «منصور سوریان» با گرامیداشت یاد و نام شهدای دوران دفاع مقدس، گفت: نقش زنان به‌ویژه مادران و همسران شهدا در شکل‌گیری، پیروزی، استمرار و تداوم انقلاب اسلامی و سهم آن‌ها در حماسه ۸ سال دفاع مقدس بی‌بدیل و کم‌نظیر است و تبیین و ترویج این مسأله مستلزم پیوند و ارتباط آنها با مردم جامعه با تأکید بر نقش و جایگاه بانوان بزرگ و فداکار تاریخ اسلام است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران افزود: مادران شهدا پس از شهادت عزیزانشان نیز با شجاعت، صبر، استقامت و پیروی از ولایت مقام معظم رهبری همواره منادی، مروّج و علمدار خط سرخ شهیدان و اهداف و آرمان‌های والای آنها بوده‌اند بنابراین دیدار با شما عزیزان مایه افتخار و دلگرمی ما است.
مادر شهید سوریان نیز با تبریک هفته دفاع مقدس به همه ایثارگران و کارگزاران رزمنده دوران دفاع مقدس، گفت: خون شهدا ضامن امنیت و صلابت کشور است و امیدواریم بتوانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری، همچنان استوار پای ارزش‌های انقلاب بایستم.
انتهای پیام/