​مسابقه اربعین تا اربعین برگزار می‌شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب : ۳۵۳۳۱۶
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسابقه فرهنگی «اربعین تا اربعین» یکی از برنامه‌های بنیاد در هفته دفاع مقدس است که برای عموم علاقه‌مندان به‌صورت سراسری برگزار می‌شود.
​مسابقه اربعین تا اربعین برگزار می‌شود
به گزارش «ایثار»، اسکندر یارنسب مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به تقارن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با اربعین حسینی، بنیاد ویژه برنامه‌های متنوعی را در سراسر کشور طراحی و در حال اجرا دارد.
وی با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی و همزمانی آن با هفته دفاع مقدس بیان کرد: در اجرای برنامه‌های چهلمین سال هفته دفاع مقدس، مناسبت‌ها نیز مورد توجه بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته است. بنابراین با برنامه‌ریزی مسابقه فرهنگی، پیوند‌ی میان اربعین حسینی (ع) و اربعین دفاع مقدس ایجاد شد.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: مسابقه فرهنگی «اربعین تا اربعین» یکی از برنامه‌های بنیاد در هفته دفاع مقدس است. این مسابقه برای عموم علاقه‌مندان، به‌صورت سراسری در فضای مجازی برگزار می‌شود و 40 پرسش متشکل از 20 سؤال با محتوای اربعین حسینی و 20 سؤال با موضوع دفاع مقدس در پایگاه خبری حیات طیبه بارگذاری شده است و شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از ثبت‌نام و پاسخ به سؤالات در این مسابقه شرکت کنند.
گفتنی است پس از بررسی و داوری نتایج این مسابقه در تاریخ 27 مهرماه، هم‌زمان با اول ربیع‌الاول اعلام و به 40 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام/