صبر زینبی مادران معزز شهدا بی‌نظیر و قابل تحسین است

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۳۵۳۳۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: صبر زینبی مادران محترم شهدا در تمامی عرصه‌ها بی‌نظیر و قابل تحسین است.
صبر زینبی مادران معزز شهدا بی‌نظیر و قابل تحسین است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در راستای تکریم از خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکشنبه ششم مهرماه در روستای احمد کلا بندپی شهرستان بابل با مادر صبور شهید «بهمن ابراهیمی» دیدار کرد و گفت: به رسم ادب و احترام خدمت خانواده معظم شهید بهمن ابراهیمی رسیدیم تا قدرشناسی خود را از این اسوه صبر و شکیبایی و دیگر مادران مکرم شهدا ابراز کنیم.
مظلومی افزود: صبر زینبی مادران محترم شهدا در تمامی عرصه‌ها بی‌نظیر بوده است و این نشان دهنده جایگاه رفیع، بزرگی و عظمت مادران گرانقدر شهدا است که خداوند این نعمت بزرگ را به این عزیزان ارزانی داشته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه تجلیل از مادران شهدا حداقل کاری است که صورت می‌گیرد، عنوان کرد: رضایتمندی و نگاه محبت‌آمیز مادران و پدران شهدا دلگرمی بزرگی برای همه خدمتگزاران به نظام محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: تکریم از ایثارگران و ارزش‌هایی که شهدا، جانبازان و آزادگان در هشت سال دفاع مقدس برای حفظ آن از همه هستی خود گذشتند نه تنها یک ضرورت، بلکه یک وظیفه همگانی است که باید در جامعه تداوم پیدا کند.  
مظلومی ضمن تسلیت درگذشت پدر شهید گرانقدر بهمن ابراهیمی، مسائل عنوان شده از سوی این خانواده بزرگوار و معزز را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.    
انتهای پیام/