شهدا تا ابد در متن زندگی مردم و جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۳۵۳۳۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نخستین یادواره شهدای اداره کل زندان‌های استان البرز تأکید کرد: شهدا تا ابد در متن زندگی ما و جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند.
شهدا تا ابد در متن زندگی مردم و جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند
به گزارش «ایثار»، نخستین یادواره شهدای والامقام اداره کل زندان‌های استان البرز صبح امروز ششم مهرماه همزمان با هفتمین روز از گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد.
رستمیان در این مراسم با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته دفاع‌مقدس و با تأکید بر اینکه شهدا حق بسیاری برگردن ما دارند و نباید فراموش شوند گفت: شهدا تا ابد در متن زندگی ما و جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند.
وی با بیان اینکه شهدا در راه خدا به شهادت رسیده‌اند، تصریح کرد: باید خاطرات و زندگی شهدای والامقام را برای نسل جوان بیان کرد تا جوانان درس اخلاق و از خودگذشتگی را از شهدا به عنوان الگو و اسوه فرا بگیرند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز با اشاره به اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا نقش مهمی در بصیرت افزایی به جامعه دارد، افزود: امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و حفظ حرمت و جایگاه خانواده‌های معظم آنها برای تداوم انقلاب اسلامی و عزت و عظمت نظام اسلامی ایران ضروری است؛ از این رو برگزاری یادواره شهدا نقش موثری در روشنگری، بصیرت و دشمن شناسی جامعه دارد و زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می‌کند.
گفتنی است آزادسازی 40 زندانی بدهکار به نیت هر شهید یک زندانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/