عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان جغتای

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۳۵۳۴۴۹
همزمان با هفته دفاع مقدس عطر افشانی مزارشهدا با حضور مسئولان و خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در شهرستان ‌جغتای اجرا شد.
عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان جغتای
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در شهرستان جغتای با هدف تجدید میثاق با آرمان شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهر با حضور محبی فر فرماندار، فرجادنیا رئیس بنیاد، زیبایی فرمانده ناحیه بسیج سپاه  و جمعی ازمسولین و کارکنان ادارات برگزار شد.
 نماینده ولی فقیه در سپاه جغتای ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان در مقابله جبهه دشمنان ایستادگی کردند و ملت ایران برای ملت‌های مستضعف دنیا، الگو شدند.، مجاهدانی که در دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند، ثواب و اجر آنان در آخرت محفوظ است.
حجت الاسلام فتح الله موسوی در ادامه خاطر نشان کرد: ایران دارای مردم غیور، باایمان، مؤمن، مقاوم و باگذشت است که همین مهم‌ترین رمز پیروزی آن‌ها در هر نبردی با دشمنان است.
وی وحدت را تنها نقطه قوت ایران اسلامی عنوان کرد و با اشاره به اینکه با این اتحاد دشمن توان مقابله با ما را نخواهد داشت، تأکید کرد: اگر بخواهیم در عرصه‌های دیگر نیز پیروز شویم، تنها راه رسیدن به این پیروزی و موفقیت، وحدت، یکپارچگی و حرکت حول محور ولایت فقیه است.
گفتنی است؛ شهرستان جغتای از توابع استان خراسان رضوی است که در 330کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و 182 شهید، 300 جانباز و 10 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/