اجر اخروی ایثار همسران جانبازان نزد خداوند محفوظ است

تاریخ انتشاردوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۳۵۳۴۸۹
مدیرکل بنیاد استان ایلام گفت: مراقبت و پرستاری از جانبازانی که توانایی‌های حرکتی خود را از دست داده‌اند نیز جانفشانی است و اجر اخروی این ایثار در نزد خداوند متعال محفوظ است.
اجر اخروی ایثار همسران جانبازان نزد خداوند محفوظ است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده با حضور در منزل جانباز گرانقدر ۵۰ درصد «حمید دادوند»، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: هیچ‌گاه نباید از یاد برود که امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون چه بزرگ‌مردانی هستیم، از این رو مهمترین وظیفه‌ امروز ما تکریم و تجلیل از مقام والای شهدا و ایثارگرانی است که با جانفشانی، امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آوردند.
وی با تجلیل از صبر و ایستادگی همسران معزز جانبازان، گفت: مراقبت و پرستاری از جانبازانی که توانایی‌های حرکتی خود را از دست داده‌اند نیز جانفشانی است و اجر اخروی این ایثار در نزد خداوند متعال محفوظ است.
همچنین به مناسبت تقارن هفته دفاع مقدس و روز جهانی گردشگری، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام تجلیل شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته دفاع مقدس، نظام جمهوری اسلامی را یک نظام الهی خواند و گفت: دفاع مقدس را باید به عنوان یک موهبت از سوی خداوند متعال برای نظام جمهوری اسلامی بدانیم چرا که اگر غیر از این بود خیلی زود، این انقلاب از دست می‌رفت و  استوار نمی‌ماند.
وی تصریح کرد: زمانی که انقلاب نوپا در حال شکل گیری بود، کشور درگیر مخالفان داخلی و گروهک‌های ضد انقلاب و دشمنان خارجی شد که همه تحت حمایت ابرقدرت‌ها بودند.
تولیده با اشاره به اینکه مردم ایران با روحیه شهادت طلبی خود از انقلابی که رنگ و بوی عاشورایی داشت دفاع کردند، گفت: با وجود آنکه هیچ اجباری برای حضور در جبهه وجود نداشت، ولی این خود مردم بودند که داوطلبانه و با شوق و اشتیاق به دفاع از میهن پرداختند.
انتهای پیام/