دیدار با خانواده‌های شهدا موجب تقویت روحیه در خدمت‌رسانی می‌شود

تاریخ انتشاردوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب : ۳۵۳۵۰۶
سرپرست اداره کل بنیاد اصفهان در دیدار با خانواده خلبان شهید «غلامرضا فروتن‌مقدم» و جانباز و آزاده ۴۰ درصد «منصور استکی»، گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه ما در خدمت‌رسانی می‌شود.
به گزارش «ایثار»، مسعود احمدی‌نیا در دیدار با خانواده خلبان شهید «غلامرضا فروتن‌مقدم» و جانباز و آزاده ۴۰ درصد «منصور استکی» با اشاره به جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، از این عزیزان تحت عنوان اسطوره‌های استقامت، وفاداری و صبر یاد کرد و گفت: تلاش داریم آنچه در توان داریم و میسّر است در خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشیم و این مایه افتخار است.
سرپرست اداره کل بنیاد اصفهان شجاعت و دلاوری آن‌ها را ثبت شده در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی دانست و گفت: در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان روحیه می‌گیریم، این دیدارها موجب تقویت روحیه ما در خدمت‌رسانی می‌شود.
احمدی‌نیا صبر و شکیبایی خانواده‌ معظم شهدا را برای آحاد مختلف مردم الگو و درس بزرگی دانست و گفت: این عزیزان در برابر توطئه‌ دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کرده‌اند.
خلبان شهید «غلامرضا فروتن‌مقدم» از تيزپروازان هوانيروز سال 79 در حين اجرای پرواز عملياتی آموزشی مانوری در منطقه فرودگاه كمكی مركز آموزش اصفهان دچار سانحه شد و به همراه کمک خلبانش «محسن گودرزی» به درجه والای شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/