در راستای طرح سپاس:

با خانواده شهدای شهرستان سربیشه دیدار به عمل آمد

تاریخ انتشاردوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : ۳۵۳۶۱۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سربیشه گفت : ما مسئولین محتاج دعای خیر خانواده های معظم شهدا هستیم.
با خانواده شهدای شهرستان سربیشه دیدار به عمل آمد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در آخرین روز هفته دفاع مقدس و در راستای طرح سپاس و تکریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، بخشدار مرکزی به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه از خانواده شهیدان والامقام غلامرضا عباسی ، محمد بنی اسدی ، اسماعیل خزاعی ، ابراهیم خزاعی و سردار شهید الهیار جابری دیدار نمودند.
 حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی و عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مسئولین در برنامه دیدار خانواده های معزز شاهد و ایثارگر ،خلاصه ای از زندگی نامه شهدای والامقام را قرائت نمود.
سرهنگ حمید ابراهیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سربیشه در این دیدارها بیان داشت: شهدا عاشق دین و مجذوب امام حسین (ع) بودند و خانواده های معظم شاهد نور چشم مسئولین هستند و امروز امنیت ما مرهون خون پاک شهیدان می باشد و ما محتاج دعای خیر خانواده های معظم شهدا هستیم.
مسلم جابری بخشدار بخش مرکزی شهرستان سربیشه و فرزند سردار شهید الهیار جابری نیز در این دیدار گفت : پدرم با حسن نظر سردار شهید محمود کاوه به لشکر ویژه شهدا پیوست و به فرماندهی گردان امام علی (ع) منصوب گشت و در یک شب هر دوی این بزرگواران به فاصله چند ساعت از هم به فیض عظمای شهادت نائل آمدند .
شهید غلامرضا عباسی 18 تیرماه 65 در رودخانه خرمشهر بر اثر واژگونی قایق ، شهید محمد بنی اسدی 6 اسفند ماه 64 در عملیات والفجر 9 در منطقه مریوان بر اثر اصابت ترکش ، شهید اسماعیل خزاعی 1 خرداد 1360 در منطقه شوش بر اثر اصابت ترکش خمپاره و سردار شهید الهیار جابری 10 شهریور 1365 در ارتفاعات منطقه حاج عمران بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت رسیدند.
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.