پدر و مادر شهیدان «فهمیده» فرزندان صالحی را تقدیم کشور کردند

تاریخ انتشاردوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۳۵۳۶۵۲
استاندار البرز گفت: پدر و مادر شهیدان فهمیده، فرزندان سالم و صالحی را تقدیم کشور کردند و اسطوره و نماد حقیقی ایثار شدند.
پدر و مادر شهیدان «فهمیده» فرزندان صالحی را تقدیم کشور کردند
به گزارش «ایثار»، عزیزالله شهبازی در دیدار با خانواده شهیدان «داود و محمدحسین فهمیده» به همراه سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که روز یکشنبه پیرو دستور وزیر کشور مبنی بر دیدار و دلجویی از خانواده شهدا و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت، گفت: پدر و مادر شهیدان فهمیده، فرزندان سالم و صالحی را تقدیم کشور کردند و اسطوره و نماد حقیقی ایثار شدند.
وی افزود: وزیر محترم کشور بر ترویج این فرهنگ تاکید ویژه ای دارند و استانداران را در استان‌ها مکلف به دیدار و دلجویی از خانواده های شهدا و ایثارگران کردند.
شهبازی با گرامیداشت یاد و خاطره پدر و مادر شهیدان فهمیده و بیان خاطراتی از دیدار با آنها در زمان حیات، از آنها بعنوان انسان‌هایی وارسته و آزاده یاد کرد و گفت: امید است روح بلندمرتبه این عزیزان با فرزندان شهیدشان محشور شود.
وی گفت: اکنون با همراهی جمعی از مدیران استان برای تجدید قوا و طلب دعای خیر از خانواده شهدا در مسیر خدمتگزاری راستین برای انقلاب اسلامی به این دیدار آمدیم.
انتهای پیام/