دفاع مقدس اوج تبلور رشادت‌های ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب : ۳۵۳۷۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی گفت: هفته دفاع مقدس به‌عنوان یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ کشور و اوج تبلور رشادت‌ها و ازجان‌گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرزوبوم و سالروز پاسداری از ارزش‌ها در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
دفاع مقدس اوج تبلور رشادت‌های ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در اردوی کوهنوردی ویژه جانبازان در روز پایانی هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس به‌عنوان یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ کشور و اوج تبلور رشادت‌ها و ازجان‌گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرزوبوم و سالروز پاسداری از ارزش‌ها در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
وی افزود: روایت هشت سال دفاع مقدس، حکایت از دوران طلایی و پرافتخار ملتی دارد که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود کرد و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.
حسینی گفت: حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله‌های سربلند ایثار و حماسه و شرف را درراه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش درنوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرزوبوم اسلامی را نگاشته‌اند.
مدیرکل بنیاد استان خراسان شمالی گفت: آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به‌خصوص نسل جوان باارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس، قدم برداریم.
انتهای پیام/