خدمت توأم با تکریم جامعه ایثارگری هدف اصلی بنیاد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب : ۳۵۳۷۵۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره به انگیزه و اعتقاد معنوی کارکنان بنیاد گفت: همه ما مدیون جانفشانی‌های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستیم و ارائه خدمت مطلوب توأم با تکریم و کسب رضایت این عزیزان کمترین کاری است که کارکنان بنیاد می‌توانند انجام دهند.
خدمت توأم با تکریم جامعه ایثارگری هدف اصلی بنیاد است
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات با جامعه ایثارگران گفت: دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری موجب تسریع در روند حل مشکلات این قشر معزز و همچنین عین عبادت برای کارکنان بنیاد است.
مدیرکل بنیاد استان گلستان افزود: ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان اسلام ایستادند و از ارزش‌ها و سرزمین اسلامی دفاع کردند و جان خویش را در طبق اخلاص قرار دادند و اکنون دهه‌ها است که با شرایط سخت جسمی با صبر و بردباری همچنان در پای ارزش‌های دوران دفاع مقدس ایستاده‌اند.
وی گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس در راستای ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است و باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه شود. امروز جامعه اسلامی بیش از هرزمانی نیازمند تکریم و تجلیل یادگاران و اسناد افتخار دوران دفاع مقدس است تا نسل جوان بداند عزت، آزادی و امنیت امروز را مدیون چه کسانی هستند.
وزیری با اشاره به انگیزه و اعتقاد معنوی کارکنان بنیاد گفت: همه ما مدیون جانفشانی‌های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستیم و ارائه خدمت مطلوب توأم با تکریم و کسب رضایت این عزیزان کمترین کاری است که کارکنان بنیاد می‌توانند انجام دهند.
انتهای پیام/