نمایندگان ایثارگران برای رفع مشکلات در دستگاه‌های دولتی مستقر هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : ۳۵۳۸۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: با هماهنگی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در تمامی نهادها و ادارات، مشاوران ایثارگران جهت تسهیل در رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران مستقر و فعال هستند.
نمایندگان ایثارگران برای رفع مشکلات در دستگاه‌های دولتی مستقر هستند
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه‌شنبه هشتم مهر با حضور در مرکز ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد خراسان رضوی، با 15 نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار کرد و گفت: میزخدمت به صورت مراجعه حضوری و شماره تلفن 1616 به صورت ارتباط تلفنی در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات ایثارگران است.
وی افزود: کارکنان بنیاد موظف هستند، مشکلات جامعه ایثارگری را در داخل بنیاد و سایر ادارات پیگیری کنند و خوشبختانه با هماهنگی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در تمامی نهادها و ادارات، مشاوران ایثارگران جهت تسهیل در رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران مستقر و فعال هستند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به بررسی پرونده‌های ملاقات عمومی اشاره کرد و گفت: برخی از مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران اشتغال و امور حقوقی و قضایی است. توصیه ما به همه جامعه ایثارگری این است که قبل از شروع هر کاری با مشاوران گفتگو کنند. بسیاری از جامعه ایثارگری با قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران آشنا نیستند و به دلیل عدم مشورت با مشاوران متخصص بنیاد، دچار مشکلات عدیده می‌شوند.
انتهای پیام/