امضای تفاهم نامه ساخت 600 واحد مسکونی برای ایثارگران البرزی

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۳
کد مطلب : ۳۵۳۸۶۲
تفاهم‌نامه ساخت 600 واحد مسکونی برای ایثارگران البرزی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و مدیرعامل عمران شهر جدید هشتگرد به امضا رسید.
امضای تفاهم نامه ساخت 600 واحد مسکونی برای ایثارگران البرزی
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست امضای تفاهم‌نامه ساخت 600 واحد مسکونی برای ایثارگران البرزی که هفتم مهرماه با حضور حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد برگزار شد، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و با تأکید بر اینکه  باید به ایثارگران توجه ویژه شود، گفت: ایثارگران سرمایه‌های معنوی و اجتماعی کشور هستند و خدمت به این عزیزان در راستای جبران گوشه‌ای از ایثارگری‌های ایثارگران است.
وی مسکن و اشتغال را دو مشکل بزرگ ایثارگران دانست و تصریح کرد: خوشبختانه این تفاهم‌نامه از یکی از مهمترین تفاهم‌نامه‌های بنیاد برای تأمین مسکن ایثارگران است و به منظور استیفای حقوق جامعه ایثارگری استان و تأمین مسکن این عزیزان صورت می‌گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: امیدواریم با این تفاهم‌نامه گام‌های بلندی را در تکریم ایثارگران و رضایتمندی‌ این عزیزان برداریم و با عمل به وظایف خود در مسیری که شهدا ترسیم کرده‌اند حرکت کنیم.
انعقاد این تفاهم‌نامه در راستای تفاهم‌نامه سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با شهبازی استاندار البرز مبنی بر ساخت 3 هزار واحد مسکونی برای ایثارگران صورت گرفت.
انتهای پیام/