رویکرد جوان‌گرایی در بنیاد شهرستان‌های تهران با جدیت دنبال می‌شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : ۳۵۳۹۲۶
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در سومین نشست شورای مشورتی جوانان اداره کل گفت: جوان‌گرایی در حوزه مدیریتی از ارکان مهم و کارگشاست و امروز این رویکرد در بنیاد شهرستان‌ها با جدیت دنبال می‌شود.
رویکرد جوان‌گرایی در بنیاد شهرستان‌های تهران با جدیت دنبال می‌شود
به گزارش «ایثار»، حسین شکرویان معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنیاد شهرستان‌های استان تهران صبح سه‌شنبه هشتم  مهرماه در نشست با شورای مشورتی جوانان که در سالن شهدای ترور بنیاد شهرستان‌های تهران برگزار شد، با تأکید بر رویکرد جوان‌گرایی در حوزه مدیریتی گفت: جوان‌گرایی در حوزه مدیریتی از ارکان مهم و کارگشاست و امروز این رویکرد در بنیاد شهرستان‌ها با جدیت دنبال می‌شود.
وی افزود: تجربه مدیران باسابقه و در شرف بازنشستگی در کنار انگیزه جوانان تازه کار در خلق راه‌کارهای اساسی و نیز پیشبرد اهداف سازمانی بسیار موثر است و باید این مدیران با عشق و علاقه تجربیات خود را در اختیار جوانان قرار دهند.
شکرویان ایجاد انگیزه در نیروی انسانی را یکی از مهمترین پیشران‌های موفقیت یک سازمان برشمرد و گفت: نیروی انسانی با انگیزه، با اخلاق و مومن به معنی واقعی کلمه، یک سرمایه ارزشمند است و باید بنیه علمی و عملی آنان را تقویت کنیم تا در آینده بتوانند یک مدیر موفق باشند.
وی با دعوت از کارکنان جوان و خوش‌فکر به رعایت اخلاق و رفتار نیکو تأکید کرد: کاری نکنیم تا تخصص و مهارت را با بداخلاقی و رفتار‌های ناپسند از بین ببریم.
انتهای پیام/