کارکنان بنیاد با اولویت پاسخگویی مناسب به جامعه هدف در حال خدمت‌رسانی هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب : ۳۵۳۹۳۰
مدیرکل بنیاد استان شهرستان‌های تهران گفت: تمام کارکنان بنیاد شهرستان‌ها در تمام سطوح با اولویت پاسخگویی مناسب به جامعه هدف در حال خدمت‌رسانی هستند و این موضوع را به صورت مداوم رصد می‌کنیم.
کارکنان بنیاد با اولویت پاسخگویی مناسب به جامعه هدف در حال خدمت‌رسانی هستند
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی سه‌شنبه هشتم مهرماه در دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: با توجه به سیاست‌های بنیاد در راستای خدمت جهادی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ما نیز در ستاد شهرستان‌ها تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود بتوانیم گام‌های مناسبی در راستای خدمت‌رسانی به ایثارگران برداریم.
وی با اشاره به حجم پرونده‌های میهمان موجود در شهرستان‌های استان تهران افزود: پرونده‌های ایثارگران میهمان در شهرستان‌های استان تهران بسیار زیاد است و گاهی با پرونده‌های یک اداره کل استان برابری می‌کند، از این رو باید با مدیریت منابع و نیز مساعدت‌های لازم از سوی ستاد مرکزی بتوانیم به این عزیزان نیز خدمت‌رسانی کنیم.
مرتضوی در پایان با یادآوری اهمیت پاسخگویی در نظام اداری گفت: تمام کارکنان بنیاد شهرستان‌ها در تمام سطوح با اولویت پاسخگویی مناسب به جامعه هدف در حال خدمت‌رسانی هستند و این موضوع را به صورت مداوم رصد می‌کنیم.
انتهای پیام/