یکسان نگری در جهت حل مشکلات ایثارگران اولویت بنیاد است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب : ۳۵۳۹۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه یکسان‌نگری در جهت حل مسائل و مشکلات ایثارگران، اولویت بنیاد است، گفت: نگاه سازمانی ما در قبال مشکلات خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان با در نظر گرفتن تمامی مسائل بویژه رعایت عدالت و برابری در برخورداری از خدمات است.
یکسان نگری در جهت حل مشکلات ایثارگران اولویت بنیاد است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در نشست بررسی مشکلات  ایثارگران که با حضور اعضای کمیسیون موارد خاص برگزار شد، با بیان اینکه یکسان‌نگری در جهت حل مسائل و مشکلات ایثارگران، اولویت بنیاد است، گفت: نگاه سازمانی ما در قبال مشکلات خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان با در نظر گرفتن تمامی مسائل بویژه رعایت عدالت و برابری در برخورداری از خدمات است.
وی با اشاره به بررسی 18 پرونده در کمیسیون موارد خاص مربوط به جامعه معزز ایثارگری استان گفت: در این کمیسیون پرونده‌های ایثارگران به تناسب نوع مشکل حاد و صعب العلاج با اولویت مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفته و مساعدت لازم صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد مازندران تصریح کرد: این وظیفه ما است تا مشکل ایثارگران را با جدیّت شناسایی کنیم و برای رفع آن بهترین راه‌حل و راهکار را اتخاذ کنیم.   
مظلومی گفت: در کمیسیون موارد خاص، موضوعات گوناگون به صورت تخصصی در حوزه خدمت‌رسانی شامل درمانی و مددکاری طرح و پس از بحث و تبادل‌نظر، مورد تأئید نهایی قرار می‌گیرد. برگزاری کمیسیون موارد خاص ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان بر اساس اعتبار تخصیصی تشکیل می‌شود.      
انتهای پیام/