احیای فرهنگ ایثار و شهادت باعث بقای انقلاب می‌شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۵۳۹۹۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت جزو ذخایر غنی فرهنگ ما است که احیای آن باعث بقای انقلاب می‌شود.
احیای فرهنگ ایثار و شهادت باعث بقای انقلاب می‌شود
 به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی در دیدار با جانبازان 70 درصد «غلام کارگر»، «حسین آتشبار»، «غلامعلی جاودان»، «عباس سرخانی‌زاده»، «رضا حاجی‌زاده» و «عقیل اوج‌هرمزی»، گفت: در جامعه ما فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت برگرفته از فرهنگ عاشورا است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان بااشاره به اینکه دیدار، تجلیل، دلجویی، بررسی وضعیت زندگی و رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر بخشی از برنامه‌های مهم این نهاد است، ادامه داد: کسی که قصدش جلب رضایت خداوند است باید دل خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را به دست بیاورد.
 وی توجه به ایثارگران را راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان دانست و تأکید کرد: مردان و زنان ما با توکل به خداوند و روحیه جهادی توانستند با تکیه به ظرفیت‌های داخلی کشور دشمنان را شکست دهند.
ناوکی با بیان اینکه مردم شریف هرمزگان نیز همگام با سایر ایثارگران گرانقدر به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند، یادآور شد: تقدیم یک هزار و 500 شهید به این انقلاب، نشان از روحیه فداکاری، اعتقادات و وحدت زنان و مردان این استان است.
وی جانبازان 70 درصد استان هرمزگان را 51 نفر عنوان کرد و گفت: احیای فرهنگ ایثار و شهادت باعث بقای انقلاب و شجاعت حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس می‌شود و امروز از افتخارات ما این است که خدمتگزار دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده هرمزگانی هستیم.
 انتهای پیام/