شهدا، سازندگان اصلی فرهنگ جامعه هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۳۵۴۰۰۳
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: شهدا و ایثارگران جزئی از لشکر عظیم فرهنگی کشور هستند و حضور ایثارگران در جامعه و ذکر یاد شهدا مؤثرترین راه ترویج فرهنگ درست زندگی یعنی ایثار و شهادت است.
شهدا، سازندگان اصلی فرهنگ جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، علی روز فراخ صبح امروز نهم مهر ماه در نشست با رابطین ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی گفت: وظیفه شما عزیزان سهولت در امور ایثارگران و مراجعان جامعه هدف بنیاد در دستگاه‌های اجرایی است، شما درواقع یک بنیاد در دستگاه خود هستید و همانند یک فرمانده می‌بایست در دفاع از حقوق ایثارگران همّت کنید.
وی گفت: اگر فرماندهان و افسران در این کارزار همسو حرکت کرده و وظیفه خود را به‌درستی اجرا کنند، می‌توان اثرات تهاجم دشمن را خنثی کرد.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی  گفت: دشمن، با لشکر خود همیشه برای ما نقشه و توطئه داشته است اما اگر همراهی همه باشد، این نقشه‌ها کار به‌جایی نمی‌برد.
وی در پایان گفت: شهدا و ایثارگران جزئی از لشکر عظیم فرهنگی کشور هستند و حضور ایثارگران در جامعه و ذکر یاد شهدا مؤثرترین راه ترویج فرهنگ درست زندگی یعنی ایثار و شهادت است.
انتهای پیام/