خانواده‌های معظم شهدا وارثان اصلی نظام هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب : ۳۵۴۰۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا وارثان اصلی نظام هستند و همه مردم به ویژه مسئولان بايد خدمت به آنها را اولویت‌ کاری خود قرار دهند.
خانواده‌های معظم شهدا وارثان اصلی نظام هستند
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در جریان سفرهای شهرستانی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران شهرستان قروه دیدار کرد و ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی آن‌ها، گفت: عزت، اقتدار و امنیت کشور مرهون جانفشانی شهدا و ایثار خانواده‌های آنان است و در شرایط حساس کنونی نیز کشور همچون گذشته نیازمند حمایت‌های ایثارگران برای مقابله با دشمن و ایستادگی در برابر تحریم‌ها است.
وی ضمن تأکید بر دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان افزود: دیدار با ایثارگران در اولویت برنامه‌های بنیاد قرار دارد و انگیزه خدمت را در ما بیشتر کرده و افتخار بزرگ ما این است که خدمتگزار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
مدیرکل بنیاد استان کردستان خدمت به خانواده‌های شهدا را توفیق الهی دانست و گفت: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی در جهان به ارمغان آورده است.
وی خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا وارثان اصلی نظام هستند و همه مردم به ویژه مسئولان بايد خدمت به آنها را اولویت کاری خود قرار دهند.
نجفی خانواده‌های شهدا را نور چشم جامعه دانست و تكريم و بزرگداشت شهدا و ايثارگران را تكريم همه خوبی‌ها و بزرگواری‌ها خواند.
انتهای پیام/