مقاومت مردم در برابر استکبار، نشأت‌گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۳۵۴۰۶۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مقاومت آحاد مردم ایران اسلامی در برابر استکبار، نشأت‌گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است.
مقاومت مردم در برابر استکبار، نشأت‌گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه‌شنبه هشتم مهر ماه در دیدار با مادر شهیدان «سید کریم و سید جواد خوش قلب طوس»، همسر شهید «ابراهیم ابراهیم پور» و جانباز و آزاده سرافراز «خادم شرفی» ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: این دیدارها و حضور یافتن در منازل شهدا از نورانیت و قداست خاصی برخوردار است و ما از این دیدارها و سرکشی‌ها معنویت و نورانیّت خاصی کسب کرده و در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنیم.
مدیرکل بنیاد استان خراسان رضوی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به‌عنوان نماد عشق، ایمان و ازخودگذشتگی یاد کرد و افزود: شما عزیزان فکر نکنید فرزندان شما مرده‌اند، بلکه به فرموده صریح خداوند متعال در قرآن کریم این عزیزان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می‌خورند و چه مقامی بالاتر از این که پروردگار متعال، خود جایگاه ابدی این عزیزان را تضمین کرده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت، پرداختن به اصل دين و اسلام است و هرچه بيشتر اين برنامه‌ها ترويج شود، اسلام ترويج شده است؛ لذا بايد در اين زمينه تلاش فراوان صورت گيرد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه انتظار خانواده‌های شهدا و ایثارگران استمرار فرهنگ ایثار و مقاومت است، افزود: مقاومت آحاد مردم ایران در برابر استکبار نشأت گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است.
انتهای پیام/