بنیاد در انتصابات به دنبال شایسته‌سالاری و توانمندسازی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
کد مطلب : ۳۵۴۰۷۵
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بنیاد نگاه جنسیتی در پست‌ها ندارد و انتصاب پست‌ها بر حسب شایسته‌سالاری و توانمندسازی است.
بنیاد در انتصابات به دنبال شایسته‌سالاری و توانمندسازی است
به گزارش «ایثار»، اسکندر کناررودی در جلسه تکریم و معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرخس گفت: بنیاد به سمتی رفته که از وجود خانم‌ها در پست‌های مدیریتی استفاده کند و بنا را نخستین بار در شهرستان سرخس از وجود این عزیزان که هم تحصیل کرده و هم با تجربه هستند استفاده کردیم و امیدواریم که در این مسیر موفق باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: همکاران ما در این نهاد مقدس به دور از همه مسائل سیاسی هستند و کسانی که رفتند و خون دادند به دور از این مسائل بودند، جامعه هدف ما هر وقت وارد بنیاد می‌شوند با توجه به این که تمام نیروهای این مجموعه از ایثارگران هستند مثل این است که با خانواده خودشان روبرو می‌شوند.
وی افزود: بنیاد نگاه جنسیتی به پست‌ها ندارد، بلکه انتصاب‌ها بر حسب توانمندی و شایسته‌سالاری است و به دنبال این هستیم که فرزندان شهدا و ایثارگران با قبول مسئولیت راه پدرانشان را در سنگر خدمت‌رسانی به مردم ادامه دهند.
این مراسم با حضور محمدرضا رجبی مقدم فرماندار سرخس، حجت الاسلام شریف قاسمی رییس اداره حقوقی و مهدی حسینی رییس اداره پشتیبانی بنیاد خراسان رضوی در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در پایان معاون توسعه بنیاد خراسان رضوی با اعطای لوح سپاس از زحمات و خدمات ارزنده سه دهه خدمت به جامعه ایثارگری جعفر یوسفی رییس و محمد دلارامی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران سرخس قدردانی و حکم سرپرستی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرخس را به «فاطمه زکنی» فرزند جانباز اعطا کرد.
معاون توسعه بنیاد خراسان رضوی و تنی چند از مسئولان سرخس همچنین با حضور در منزل «قربان کاظمی» جانباز 70 درصد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از رشادت و ایثارگری‌های اسوه‌های صبر و مقاومت تجلیل کردند.
گفتنی است شهرستان سرخس از توابع استان خراسان رضوی در 185 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده  و پرونده 136 شهید، 300 جانباز و 26 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/