در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس:

از عوامل تولید برنامه تلویزیونی «شبی با این ستاره ها» تجلیل شد

تاریخ انتشارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب : ۳۵۴۲۳۹
طی مراسمی با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی از عوامل تولید کننده برنامه تلویزیونی شبی با این ستاره ها تقدیر شد.
از عوامل تولید برنامه تلویزیونی «شبی با این ستاره ها» تجلیل شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ، برنامه تلویزیونی شبی با این ستاره ها که در مدت 7شب با محوریت قطعه یک گلزار شهدا بیرجند و به همت معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و با همکاری ستاد نماز جمعه و حضور خانواده شهدا و ایثارگران ، پایگاه های مقاومت بسیج و گروه های جهادی برگزار گردید از عوامل تولید کننده برنامه تلویزیونی شبی با این ستاره ها تقدیر شد.
حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی در نشستی صمیمی با عوامل تهیه برنامه شبی با این ستاره ها ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس یاد شهدا و ایثارگران را گرامی داشت و از تلاشهای عوامل تولید این برنامه تلویزیونی تشکرکرد.
وی با یادآوری  وظایف مردم و مسئولین در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادآورشد: همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از پیش در جامعه جاودانه شود.
مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی افزود:حرکت صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی در زمینه تولیدآثار «شهید محور» ستودنی است.
در ادامه حسین زاده معاون سیمای مرکز خراسان جنوبی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با تأسی از این فرهنگ شکل گرفته تا ارزش‌ها و هنجارهای اسلامی در جامعه نهادینه شود.
وی افزود: در حوزه‌ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن سیره شهدا به آحاد جامعه می‌توان کارهای ارزشمندی را با زبان هنر انجام داد که تولید فیلم و مستند از جمله آن‌ها است.
در پایان از عوامل تولید برنامه تلویزیونی شبی با این ستاره با اهداء لوح تقدیر ،تجلیل شدند
گفتنی است از طرف گروه جهادی ستاد نماز جمعه شهرستان بیرجند به پاس حمایت ویژه نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی با اهداء تابلو مزین به تصویر مقام معظم رهبری از وی تقدیر شد.