​مادر شهیدان ناصر فیاضی شکرلو و ایمان سلیمانزاده جمایران در اردبیل دعوت حق را لبیک گفتند

تاریخ انتشارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۳۵۴۲۵۲
حاج خانم « رشیدی » مادر معظم شهید والامقام « ناصر فیاضی شکرلو » و حاج خانم «سلیمانزاده جمایران » مادر گرامی شهید گرانقدر « ایمان سلیمانزاده جمایران » در اردبیل به علت کهولت سنی دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهید خود پیوستند .
​مادر شهیدان ناصر فیاضی شکرلو و ایمان سلیمانزاده جمایران در اردبیل دعوت حق را لبیک گفتند
به گزارش ایثار از «اردبیل»،پیکر مطهر مادران صبو و فداکار شهید ایمان سلیمانزاده جمایران در آرامستان روستای جمایران و  شهید ناصر فیاضی در گلزار شهدای محله سید آباد شیخ کلخوران جمعه 11 مهر 1399 با حضور جمعی از اقشار مختلف مردم قدرشناس، خانواده‌های گرانقدر شهدا، ایثارگران، مدیران و کارکنان ادارات، رئیس دفتر و روابط عمومی و معاون بهداشت و درمان بنیاد استان و رییس اداره بنیاد شهرستان اردبیل و خانواده اش بارعایت شیوه نامه های بهداشتی جواز مزار فرزندان برومند شهیدشان به خاک سپرده شد.
مجلس شب دفن و ختم آن عزیزان سفر کرده به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و مراعات حال شهروندان برگزار نشد .
 روابط عمومی بنیاد استان اردبیل با تسلیت این ضایعه به جامعه عزیز ایثارگری بویژه خانواده های گرانقدر داغدار برای آنها علو درجات و به بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت می کند.
گفتنی است شهید والامقام ایمان سلیمانزاده جمایران پنجم مهر 1345 در خانواده ای مذهبی ، مومن و متعهد در روستای جمایران به دنیا آمد و  از طریق ارتش جمهوری اسلامی ایران به خدمت مقدس سربازی اعزام  و 27 تیر 1366 بر اثر درگیری با ارتش رژیم بعثی عراق در منطقه سومار به مقام عالی شهادت رسید. 
و شهید گرانقدر ناصر فیاضی شکرلو از خانواده سرشناس و انقلابی  شهرستان گرمی متولد 15 شهریور 1348 از طریق بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دفعات مختلف در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافت و بر علیه متجاوزین بعثی به مبارزه پرداخت و 25 بهمن 1364  در عملیات افتخار آفرین والفجر 8 به درجه شهادت رسید .
انتهای پیام./