پیام تسلیت مسئولان خوزستان بمناسبت درگذشت پدر شهیدان "پور انوری"

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۰
کد مطلب : ۳۵۴۵۶۳
در پی درگذشت پدر گرامی شهیدان "پور انوری" نماینده ولی فقیه در استان و نیز استاندار خوزستان این ضایعه را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت مسئولان خوزستان بمناسبت درگذشت پدر شهیدان "پور انوری"

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در خوزستان و همچنین استاندار خوزستان بمناسبت درگذشت پدر شهیدان "پور انوری" 
به گزارش "ایثار" از خوزستان؛
 حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده  ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز درگذشت حاج غلامعلی پور انوری، پدر شهیدان علیرضا و عصمت پور انوری را تسلیت گفت..

وی ضمن تسلیت به  خانواده شهیدان پورانوری برای این مرحوم رحمت الهی و برای  بازماندگان صبر و اجر از خدای منان مسئلت کرد.
همچنین غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در پیامی ضمن عرض تسلیت درگذشت پدر شهیدان پور انوری گفت: درگذشت مرحوم  حاج غلامعلی پور انوری  پدر شهیدان والامقام علیرضا و عصمت پورانوری، که از قهرمانان و جان برکفان دوران دفاع مقدس بودند موجب تالم و تاثر خاطر اینجانب شد.
وی افزود: این پدر مؤمن با صبر و ایثار فرزندانی بزرگ و لایق را تقدیم انقلاب اسلامی کرد که حاصل آن امنیت و آسایش ما است. این پدر بزرگوار همچون فرزندان بهشتی خود راهی پر سعادت و نیک همچون راه اباعبدالله الحسین علیه السلام، را انتخاب کرد.
 قابل ذکر است که حاج غلامعلی پور انوری پدر شهیدان والامقام علیرضا و عصمت پور انوری به علت کهولت سن دارفانی را وداع و به فرزندان شهیدش پیوست.
فرزندان این پدر صبور علیرضا پور انوری در مورخ بیست و یکم بهمن ماه سال ۱۳۶۱ در عملیات والفجر مقدماتی و در منطقه ذلیجان و عصمت پورانوری در تاریخ نوزدهم آذرماه سال ۱۳۶۰ در اثر بمباران موشکی دزفول توسط رژیم بعثی عراق به فیض شهادت نائل شدند.