نشست مدیران بیمه دی خراسان رضوی و جنوبی،

با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب : ۳۵۵۱۷۰
با حضور مدیران بیمه دی خراسان رضوی و جنوبی، نشست هم اندیشی با مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی برگزار شد.
با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،در راستای هم اندیشی نحوه ارائه خدمات بیمه دی به ایثارگران ،جلسه ای با حضور شریعتی مشاور مدیر عامل و مدیر بیمه دی خراسان رضوی ، مدیر بیمه دی خراسان جنوبی و حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید.
حجت الاسلام عزیزی در ابتدا ضمن اشاره به ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس، بیاناتی در خصوص ارزشمند بودن زمان و قدر دانستن فرصتها بویژه در راه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری بیان نمود و در ادامه افزود: خدا را شاکریم که خداوند ما را در مسیر خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که بهترین خلق خدا می باشند قرار داد.
وی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات بیمه دی، در خصوص اهمیت جایگاه خدمت رسانی بیمه دی به ایثارگران بیان داشت: مسئولین محترم بیمه دی هر اقدامی که در این راستا انجام می دهند، باعث کاهش درد و آلام ایثارگران عزیزمان می شوند.
در ادامه شریعتی مشاور مدیر عامل بیمه دی کشور و مدیر بیمه دی خراسان رضوی ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی و والا دانستن جایگاه خاندان شاهد و ایثارگر، مطالبی پیرامون خدمات بیمه دی در سطح کشور بیان نمود و افزود: در جهت خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هر خدمتی انجام دهیم، قطعاً در زندگی خودمان برکات و اثرات آن را می بینیم. شریعتی در ادامه بیان داشت: پرسنل بیمه دی باید در راستای جلب رضایت جامعه ایثارگری تلاش نمایند و بیمه دی باید رضایت مندی بنیاد شهید و امور ایثارگران را در پرونده کاری خویش داشته باشد.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی در کنار یکدیگر هستند. ما می توانیم در کنار یکدیگر کارهای بسیار ارزشمندی را انجام دهیم و باید بگونه ای عمل نماییم که رضایت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر را جلب نماییم.
در این جلسه نیز حسنی، مدیر بیمه دی استان خراسان جنوبی نیز گزارشی از روند خدمات رسانی به ایثارگران استان خراسان جنوبی ارائه نمود.