در راستای تکریم ارباب رجوع:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در مرکز سامد استان برای پاسخگویی تلفنی به سؤالات جامعه ایثارگری حضور یافت

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۳۵۵۳۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) از طریق خط ارتباط تلفنی 111 به سؤالات و تماس های ایثارگران پاسخ داد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در مرکز سامد استان برای پاسخگویی تلفنی به سؤالات جامعه ایثارگری حضور یافت
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به همراه معاونین تعاون و امور اجتماعی و  بهداشت و درمان بنیاد استان با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) از طریق خط ارتباط تلفنی 111 به سؤالات و تماس های ایثارگران پاسخ داد.
حجت الاسلام عزیزی در حاشیه برنامه حضور در مرکز سامد استان گفت: در راستای خدمت‌رسانی به جامعه هدف و پاسخگویی به نیازها و مشکلات جامعه شریف ایثارگری، امروز توفیق شد باحضور در مرکز ارتباطات مردمی استانداری خراسان جنوبی با ایثارگران عزیز از طریق خط تلفن 111 گفتگو کنیم و به سؤالات و فرمایشات این عزیزان پاسخگو باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی افزود:  سامانه سامد به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت است که جامعه ایثارگری بتوانند در کوتاه‌ترین زمان و با ساده‌ترین روش و ابزار ممکن مشکلات خود را با مسئولین مربوطه مطرح و جواب دریافت نمایند.
وی ادامه داد: کاهش مراجعه حضوری جامعه ایثارگری به بنیاد علی الخصوص در شرایط فعلی استان در مواجهه با ویروس کووید 19 و پیگیری غیر حضوری مشکلات این قشر معزز از مزایای طرح سامد است.
حجت الاسلام عزیزی در ادامه اظهارکرد: مهمترین مباحث مطرح شده از سوی ایثارگران از طریق خط 111 در حوزه‌های، مسکن ، اشتغال و کمیسیون پزشکی بود که درخواست‌های این عزیزان در سامانه ثبت و دستور پیگیری‌ صادر می گردد.
گفتنی است سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) سیستم ارتباطی مؤثری میان مردم و مسئولان دستگاه های اجرایی استان بوده که از طریق این سامانه تلفن 111 به صورت مستقیم  کلیه خانواده های شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولان استان مطرح و پیگیری نمایند.