​مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۳
کد مطلب : ۳۵۵۵۲۸
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
​مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش «ایثار»، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه 22 مهرماه به‌منظور حضور در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرد.
وی در ابتدای سفر به این استان پس از حضور در گلزار مطهر شهدای زاهدان و ادای احترام نسبت به مقام شامخ شهدا از مرکز فرهنگی و موزه شهدای این شهرستان بازدید کرد.
سلیمانی در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان سیستان و بلوچستان در مراسم تکریم عباس پالاش مدیرکل سابق بنیاد این استان و معارفه منصور جاویدفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان، ضمن تقدیر از خدمات چندساله عباس پالاش در بنیاد این استان، خدمت به جامعه ایثارگری را افضل کارها دانست و اظهار داشت: خدمت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر توفیق بزرگی است و نزد خداوند اهمیت والایی دارد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی انقلابی و برخاسته از انقلاب و مردم است و باید با روحیه‌ای انقلابی، جهادی و بسیجی‌وار در این نهاد خدمت کرد. کار برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی است که خداوند نصیب هر کسی نمی‌کند.
عباس پالاش مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری را از وظایف بزرگ نظام و مردم برشمرد و افزود: شهدا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت‌قدم ماندند و وظیفه امروز ما صیانت از خون پاک شهدا و ادامه مسیر آن‌ها است.
منصور جاویدفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان نیز با بیان اینکه خدمت خالصانه و از روی ارادت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای ما یک افتخار محسوب می‌شود، اظهار داشت: عزت ایران مرهون خون مطهر شهدا است که به‌وسیله آن نهال نوپای نظام آبیاری شد و هر روز پرتوان‌تر به راه خود ادامه می‌دهد.
گفتنی است در پایان این مراسم از عباس پالاش که پس از اتمام دوران خدمت خود به مرحله بازنشستگی رسیده است تقدیر شد و حکم انتصاب منصور جاویدفر به‌عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان به وی تقدیم شد.
انتهای پیام/